Araç kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kiralamak istediğiniz aracı, teslim yerleri ve tarihlerini belirterek, bütçenize ve zevkinize uygun olarak tek tıkla seçebiliyorsunuz.

Dilerseniz full koruma paketi, esnek rezervasyon, navigasyon cihazı, bebek koltuğu gibi ekstralarınızı rezervasyonunuza ilave edebilirsiniz. Sonrasında tek yapmanız gereken bilgilerinizi girip ödeme işlemlerinizi tamamlamak.

Sitemize üye olduğunuzda CRM Rent A Car avantajlarından faydalanabilir hem de kiralama sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Nasıl Rezervasyon Yapılabilir ?

Rezervasyon işlemi 4 basit adımdan oluşmaktadır.

Birinci adım ; Kiralanacak yer ve tarih seçimi,
İkinci adım ; Araç seçimi,
Üçüncü adı ; kişisel iletişim bilgilerinizin girilmesi ve ödeme,
Ayrıca telefon ya da mail ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Adrese Teslim Araç Kiralama Nasıl Yapabilirim?

CRM Rent A Car Adrese Araç Teslim Hizmeti, rezervasyon sistemi üzerinden kiraladığınız aracın, talep ettiğiniz tarih ve saat diliminde ayağınıza ulaştırılması hizmetidir.

Adrese teslim araç kiralama hizmetinin satın alınabilmesi için minimum kiralama süresi 3 gündür.

CRM Rent A Car siz değerli müşterilerinin kiralık otomobil ihtiyaçlarını en hızlı ve kaliteli şekilde karşılamaktan mutluluk duyacaktır.

Haftanın her günü ve günün her saati araç kiralama talebinizi, online araç kiralama sistemi üzerinden sadece bir kaç dakika içerisinde tamamlayabilir ve tam saatinde aracınızı kapınızda bulabilirsiniz. CRM Rent A Car konusunda bilgi ve tecrübesini kullanarak % 100 müşteri memnuniyeti odaklılık anlayışıyla online araç kiralama konusunda da siz değerli müşterilerine hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Operasyonel Kiralama Nedir?

Operasyonel kiralama, şirketlerin özsermaye kullanmaksızın, amortisman, nakit yönetimi, işletim maliyetleri (bakım, onarım vb) ile birlikte hırsızlık, zarar görme gibi maddi kayıp risklerini de üstlenecek profesyonel şirketlerce araç filo ihtiyaçlarının uzun dönemde karşılanmasıdır.

Neden Operasyonel Kiralama?

Şirketinizin Filo yönetimini profesyonel bir operasyonel kiralama şirketine devretmekle bütçe ve zaman gibi konularda tasarruf edebilirsiniz.

CRM Rent A Car Operasyonel Kiralama Hizmeti Veriyor Mu?

Merkez ofisimizle irtibata geçmenizi rica ederiz.